Seznam škol, čas a místo kurzu


První hodina se koná -


  • 5. října (pondělí) - čeština 5. třída
  • 6. října (úterý) - čeština 9. třída
  • 7. října (středa) - matematika 5. třída
  • 8. října (čtvrtek) - matematika 9. třída

ON-LINE -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ TUPOLEVOVA, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ BOHUMILA HRABALA, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ TUSAŘOVA, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ SUCHDOL, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ BRONZOVÁ, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ MENDÍKŮ, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ K SÍDLIŠTI, PRAHA

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ NA BALABENCE, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ DUBEČ, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ U OBORY, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00

 

ZŠ HOSTIVAŘ, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ BŘEČŤANOVÁ, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ ROHÁČ KASÁREN, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00

 

ZŠ BRATŘÍ VENCLÍKŮ, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00

 

ZŠ STOLIŇSKÁ, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00

 

ZŠ ŠIMANOVSKÁ, PRAHA -

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

ÚTERÝ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

ČTVRTEK - 9. třída (Matematika) - 16:00