Informace o kroužcích


Kroužky pro děti B-Clever jsou tu již od roku 2009 a starají se o zábavu, socializaci a především osobní rozvoj Vašich dětí. Naše zkušené lektory práce s dětmi naplňuje a věnují se jí již řadu let.

B-Clever kroužky organizuje on-line i na spoustu různých školách a střediskách a nabízí opravdu hodně kroužků. Bohužel ne každý kroužek jde provozovat na každé škole nebo on-line. Tudíž z výběru kroužků na stránce Nabídka kroužků se na vybraných školách mohou konat jen některé a ne všechny. Proto je důležité jít na stránku  Přihláška na kroužky, na této stránce si vybrat školu na které chcete kroužek navštěvovat nebo on-line a na stránce pod formulářem už bude přesný seznam kroužků konajících se na konkrétní škole nebo on-line i s časy konání. Na stránce je i formulář skrze který se můžete do konkrétních kroužků přihlásit. Na základě formuláře Vám do 24 hodin přijde e-mail s pokyny k platbě a dalšími informacemi. Po uhrazení, už jste úspěšně přihlášeni a můžete začít docházet na vybraný kroužek. Ceník kroužků najdete zde: Ceník kroužků.

O bezpečnost dětí na našich kroužcích nemusíte mít obavy, bezpečnost je pro nás na prvním místě. Lektoři mají speciální školení, takže ví jak se zachovat v krizových situacích a hlavně ví jak jim předejít. Lektor děti za celou dobu nespustí z očí a bude se starat o eliminaci veškerých potencionálních rizik.

Předávání dětí funguje následovně: pokud děti ještě navštěvují družinu, lektor si je vyzvedne s pětiminutovým předstihem tam. V případě, že družinu nenavštěvují, rodič nebo pověřená osoba dítě na kroužek doprovodí a předá ho našemu lektorovi. Pokud už je Vaše dítě starší a na kroužek bude chodit samo, setkají se s lektorem na předem smluveném místě v předem stanovený čas. Po skončení kroužku lektor děti odevzdá zpět do rukou rodičů, či pověřených osob. V případě, že je dítě starší a má dovolení od rodiče, lektor pustí dítě domů samotné. Ostatní děti odvede zpět do družiny.