Čas a místo konání příprav Jihočeský kraj


První hodina 1. pololetí se koná:

  • 11. října (pondělí) - Český jazyk 5. + 7. + 9. třída
  • 13. října (středa) - Matematika 5. + 7. + 9. třída

Poslední hodina 1. pololetí se koná:

  • 24. ledna (pondělí) - Český jazyk 5. + 7. + 9. třída
  • 26. ledna (středa) - Matematika 5. + 7. + 9. třída

ZŠ Trhové sviny, (374 01):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Máj 1, (370 05):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Hlinecká, (375 01):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


První hodina 2. pololetí se koná:

  • 31. ledna (pondělí) - Český jazyk 5. + 7. + 9. třída
  • 2. února (středa) - Matematika 5. + 7. + 9. třída

Poslední hodina 2. pololetí se koná:

  • 4. dubna (pondělí) - Český jazyk 5. + 7. + 9. třída
  • 6. dubna (středa) - Matematika 5. + 7. + 9. třída

ZŠ Tábor, (390 03):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Fantovka, (382 41):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Kunžak, (378 62):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00