Online přípravy - cesta k úspěchu!


Rádi byste se dostali na vysněné gymnázium nebo elitní střední školu? S přijímacími zkouškami Vám rádi pomůžeme a perfektně Vás na ně připravíme. 

Společnost B-Clever pořádá přípravy na přijímací zkoušky i on-line. Více se o nich můžete dočíst zde.


Jak výuka on-line probíhá?

Na každou hodinu je předem určeno téma, které doplňují příklady přímo z CERMATU. Vaše děti tedy připravíme opravdu brilantně a u přijímacích zkoušek budou připraveny na 100 %! Hodinu povede zkušený lektor s praxí! Pochopitelně plný chuti předat své zkušenosti a znalosti! Velmi důležitá je pro nás individualita, učitel sice pracuje se skupinou, ale i se žáky jednotlivě!

Jaká je cena a co za ni dostanu?

Na ceník se dostanete kliknutím na tlačítko níže. Co za Vaše peníze dostanete, vždy naleznete u zvoleného kurzu v ceníku. 

Kdy se koná?

5. třída (Český jazyk) - 15:00, PONDĚLÍ

9. třída (Český jazyk) - 16:00, ÚTERÝ

5. třída (Matematika) - 15:00, STŘEDA

9. třída (Matematika) - 16:00, ČTVRTEK

Priorita je, aby si byl každý student látkou na 100 % jistý!

Máme vstřícné učitele, tudíž když bude potřeba něco dovysvětlit, samozřejmě hodina bude protažena. Předpokládaná doba trvání je 45 minut, ale prioritou je vysvětlit každému studentovi látku takovým způsobem, aby si jí byl na 100 % jistý! Na konci každé hodiny se učitel zeptá, zda je někdo, kdo něčemu nerozumí. V případě, že ano, učitel rád látku vysvětlí znovu!


Věříme, že s kroužkem budete spokojeni. Těšíme se na Vaši účast!

Pro zakoupení on-line kurzu, místo školy, vyberte možnost ON-LINE!