Angličtina 15 lekcí

Vaše dítě čekají přijímací zkoušky, ale vy nevíte, jak ani kdy se s ním učit? Připravíme ho k přijímacím zkouškám z angličtiny za vás! Nabízíme 15 lekcí pro žáky 5. a 9. tříd, které je perfektně připraví k přijímacím zkouškám z anglického jazyka. 

✅ Vše, co požaduje CERMAT

✅ Online lekce na 45 minut

✅ Individuální přístup

Zvolte si variantu:

2 999,00 Kč

Nemusíte nikam jezdit

Výuka probíhá online z pohodlí domova přes Google Meet, takže nemusíte s dítětem nikam složitě dojíždět. Jediné, co potřebujete, je počítač či mobil s připojením k internetu. Pro lepší komunikaci s vyučujícím se budou žákům hodit sluchátka s mikrofonem.

Výuka probíhá každé úterý, 5. třída od 14:00 do 14:45, 9. třída od 15:00 do 15:45.

Propracované osnovy výuky

Každá lekce trvá 45 minut a obsahuje část teoretického výkladu a část, kdy je teorie uplatňována v praxi. Na konci každé lekce si žák vyzkouší test nanečisto. Tím zároveň dochází ke kontrole, zda žák učivu porozuměl, případně zjistíme, na jaké části je potřeba se zaměřit a danou látku dovysvětlit.

S výukou máme bohaté zkušenosti

Již dva roky úspěšně připravujeme žáky k přijímacím zkouškám na střední školy, takže víme, jak na to. Výuku vedou naši zkušení lektoři. Všichni jsou profesionálové ve svém oboru a mají za sebou stovky odučených hodin. Očekávat můžete:

  • individuální přístup s ohledem na potřeby konkrétního žáka

  • osvěžení vědomostí získaných na základní škole

  • opětovné vysvětlení problémové látky

  • přátelský přístup

  • vyzkoušení testů nanečisto

  • materiály k procvičení ke stažení

Obsahuje požadavky CERMAT

Kompletní kurzy obsahují veškerou látku, kterou požaduje CERMAT. Vaše dítě bude připraveno na gramatiku i konverzaci a nezaskočí ho ani testovací systém, který CERMAT používá. Proč? Protože na konci každé lekce má možnost vyzkoušet si ukázkový test.

S námi to dáte levou zadní

Připravte kvalitně své dítě na přijímací zkoušky z angličtiny a objednejte pro něj 15 lekcí angličtiny za bezkonkurenční cenu. Nenechte vaše dítě, aby šlo k přijímacím zkouškám s obavami. Pomozte mu společně s námi zazářit.

Učební osnova

5. ročník

1. Introduction

2. Friends and Family

3. House

4. Time​

5. Life

6. Town

7. Holidays and celebrations

8. Clothes

9. Food and drink

10. The human body

11. Animals

9. ročník

1. People

2. Home

3 Family and Society

4. School

5. Job

6. Food

7. Shopping and Services

8. Travelling and Tourism

9. Culture

10. Sport

11. Health

12. Science and Technology

13. Nature and Weather

14. English Speaking Countries

Škola nemusí být zdrojem stresu pro rodiče a jejich děti

Objednejte pro své dítě 15 lekcí z angličtiny a dopřejte mu pocit sebejistoty. Snažíme se, aby byla kvalitní výuka dostupná každému, takže celý kurz angličtiny můžete mít za nejnižší cenu na trhu. Spolu s námi se nemusíte z přijímacích zkoušek nervovat ani vy ani vaše dítě.