Čas a místo konání příprav Praha


První hodina 1. pololetí se koná:

  • 11. října (pondělí) - Český jazyk 5. + 7. + 9. třída
  • 13. října (středa) - Matematika 5. + 7. + 9. třída

Poslední hodina 1. pololetí se koná:

  • 24. ledna (pondělí) - Český jazyk 5. + 7. + 9. třída
  • 26. ledna (středa) - Matematika 5. + 7. + 9. třída

ZŠ Balabenka, (190 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ B. Hrabala, (180 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Suchdol, (165 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


FZŠ Brdičkova, (155 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Tusařova, (170 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


FZŠ Chodovická, (193 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ K Sídlišti, (140 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Bronzová, (155 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Drtinova, (150 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


První hodina 2. pololetí se koná:

  • 31. ledna (pondělí) - Český jazyk 5. + 7. + 9. třída
  • 2. února (středa) - Matematika 5. + 7. + 9. třída

Poslední hodina 2. pololetí se koná:

  • 4. dubna (pondělí) - Český jazyk 5. + 7. + 9. třída
  • 6. dubna (středa) - Matematika 5. + 7. + 9. třída

ZŠ Dubeč, (107 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Břečťanová, (106 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00

 

ZŠ Bří. Venclíků, (198 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00

 

ZŠ Stoliňská, (193 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Parantes, (155 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Klánovice, (190 14):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Kořenského, (150 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00


ZŠ Šimanovská, (198 00):

PONDĚLÍ - 5. třída (Český jazyk) - 15:00

PONDĚLÍ - 7. třída (Český jazyk) - 16:00

PONDĚLÍ - 9. třída (Český jazyk) - 16:00

STŘEDA - 5. třída (Matematika) - 15:00

STŘEDA - 7. třída (Matematika) - 16:00

STŘEDA - 9. třída (Matematika) - 16:00