Reference

Mgr. Marcela Rychtová

Paní učitelka B-Clever

Přestože dnešní děti mají mnoho zdrojů znalostí, často jejich úroveň vědomostí zvýší pomalejší výklad nebo poskytnutá prezentace. Rovněž potřebují tipy, jak se vypořádat s problematickými úlohami, které se objevují v testech. Učivo je v kurzu předáváno jednoduchou formou tak, aby na sebe navazovalo. Upevnění znalostí získaných na základní škole je klíčové pro úspěšné zvládnutí přijímací zkoušky na gymnázium nebo střední školu - to tyto kurzy nabízejí a také splňují.

Eva Nováková

Matka absolventky B-Clever kurzů

Díky B-Clever se dcera dostala na své vysněné gymnázium. Byly jsme rády za přístup pana učitele. Zároveň nám moc pomohly materiály, které nám učitel nechal volně ke stažení a následně jsme si je mohly doma samy procvičovat!

Mgr. Ivana Procházková

Paní učitelka B-Clever

Pro B-Clever už pracuji šestým rokem a jsem za tuto práci ráda. Naplňuje mě předávat informace a zkušenosti dětem. Díky B-Clever je to pro mě možné. Mou specializací je fotografování, deskové hry a výtvarná výchova. 

Petr Kočář

Otec studenta finanční gramotnosti

Tímto bych rád veřejně poděkoval firmě B-Clever za organizaci tak důležitého předmětu, jakým je finanční gramotnost. Dle mého názoru by se mělo jednat o povinný předmět, bohužel zatím tomu tak není. Z toho důvodu jsem vděčný B-Clever, že se této mise ujala a staví se k ní zodpovědně a lidsky. Byl jsem mile překvapen, že předmět opravdu vyučuje zkušený podnikatel z praxe. Velké díky!

Ing. David Kolář, Ph.D.

Otec absolventa B-Clever kurzů

Díky kurzům B-Clever jsem získal jistotu, že se dítě dostane na vybranou školu, i na ty náročnější. Bohužel nemám dostatek času se se synem učit. S kurzy jsem byl nadmíru spokojen. Tímto ještě jednou mnohokrát děkuji!

Milena Nová

Matka účastníka seznamování s internetem

Syn navštěvuje již druhým rokem kroužek seznamování s internetem, kroužek ho baví a vrací se z něj vždy nadšený. Už jsem se sama přiučila spoustu nových věcí s počítačem a když si s něčím nevím rady, pro syna to díky kroužku není problém.

Mgr. Jaroslav Dvořák

Otec absolventa B-Clever kurzů

Moc děkuji B-Clever za skvělou přípravu na přijímačky na osmileté gymnázium. Syn se dostal bez problémů a jsem přesvědčen, že B-Clever mu výrazně celý proces usnadnil! Učitelka byla moc fajn, oceňuji především přátelský přístup!

JUDr. Milana Šulcová

Matka účastnice tanečního kroužku

Dcera byla s kroužkem tance velmi spokojená. Vždy se na kroužek moc těší a dělá obrovské pokroky, sama se často nestačím divit, jakým tempem postupuje! Mockrát za kroužek děkuji a určitě budeme pokračovat dál.