Reference

Mgr. Marcela Rychtová

Paní učitelka B-Clever

Přestože dnešní děti mají mnoho zdrojů znalostí, často jejich úroveň vědomostí zvýší pomalejší výklad nebo poskytnutá prezentace. Rovněž potřebují tipy, jak se vypořádat s problematickými úlohami, které se objevují v testech. Učivo je v kurzu předáváno jednoduchou formou tak, aby na sebe navazovalo. Upevnění znalostí získaných na základní škole je klíčové pro úspěšné zvládnutí přijímací zkoušky na gymnázium nebo střední školu, to tyto kurzy nabízejí a také splňují.

Eva Nováková

Matka absolventky B-Clever kurzů.

Díky B-Clever se dcera dostala na své vysněné gymnázium. Byly jsme rády za přístup pana učitele. Zároveň nám moc pomohly materiály, které nám učitelka nechala volně ke stažení a následně jsme si je mohly doma samy procvičovat!

Mgr. Ivana Procházková

Paní učitelka B-Clever

Pro B-Clever už pracuji šestým rokem a jsem za tuto práci ráda. Naplňuje mě předávat informace a zkušenosti dětem. Díky B-Clever je to pro mě možné. Mou specializací je fotografování, deskové hry a výtvarná výchova. 

Petr Kočář

Otec studenta finanční gramotnosti

Tímto bych rád veřejně poděkoval firmě B-Clever za organizaci tak důležitého předmětu, jakým je finanční gramotnost. Dle mého názoru by se mělo jednat o povinný předmět, bohužel zatím tomu tak není. Z toho důvodu jsem vděčný B-Clever, že se této mise ujala a staví se k ní velmi zodpovědně a lidsky. Sám jsem jednu lekci ze zvědavosti navštívil a byl jsem mile překvapen, že předmět opravdu vyučuje zkušený podnikatel z praxe. Velké díky!

Ing. David Kolář, Ph.D.

Otec absolventa B-Clever kurzů

Díky kurzům B-Clever jsem získal jistotu, že se dítě v klidu dostane na jakoukoli školu, i na ty náročnější. Bohužel nemám dostatek času se se synem učit. S kurzy jsem byl nadmíru spokojen. Tímto ještě jednou mnohokrát děkuji!

Milena Nová

Matka účastníka seznamování s internetem

Syn navštěvuje již druhým rokem kroužek seznamování s internetem, kroužek ho baví a vrací se z něj vždy nadšený. Už jsem se sama přiučila spoustu nových věcí s počítačem a když si s něčím nevím rady, pro syna to díky kroužku není problém.

Mgr. Jaroslav Dvořák

Otec absolventa B-Clever kurzů

Moc děkuji B-Clever za skvělou přípravu na přijímačky na osmileté gymnázium. Syn se dostal bez problémů a jsem přesvědčen, že B-Clever mu výrazně celý proces usnadnil! Učitelka byla moc fajn, oceňuji především přátelský přístup!

JUDr. Milana Šulcová

Matka účastnice tanečního kroužku

Dcera byla s kroužkem tance velmi spokojená. Vždy se na kroužek moc těší a dělá obrovské pokroky, sama se často nestačím divit jakým tempem postupuje! Mockrát za kroužek děkuji a určitě budeme pokračovat dál.